Kolędowanie u Bokunów

W saloniku artystycznym u „Boku Bokuna” odbywają się muzyczne spotkania z artystami scen polskich. Styczeń to czas kolędowania, które po raz kolejny odbyło się  z udziałem zaprzyjaźnionych gwiazd.  Kochane „Tulipany” i reszta artystów  przechodziła samych siebie. Spotkanie długo pozostanie w naszej pamięci.     Poniżej relacja zdjęciowa. A można też zajrzeć na nagrania gospodarza https://www.facebook.com/romuald.bokun/videos/1622474204498053/

Przytulamy wszystkich, którzy mimo śnieżycy dojechali do nas, Czerwone Tulipany olsztyniacy oraz warszawiacy i pod-warszawiacy, z którymi spędziliśmy wczorajszy (18 stycznia) cudowny wieczór kolędowy. Dziękujemy, że byliście z nami. Ania i Romek.

Opublikowany przez Romuald Bokun na 19 stycznia 2018

 

Na to spotkanie "kolędowe" czekaliśmy długo. Nasze kochane Czerwone Tulipany, jadąc na południe, wreszcie mogli zrobić przystanek u nas i….. było cudowne, nocne, piwniczne śpiewanie. Sypał śnieg, więc nie wszyscy z którymi się umawialiśmy, dotarli. Ci co dojechali, wlewali balsam w nasze dusze. Tak, min. pięknie, prosto z serca, jak tylko potrafi prawdziwy bard syberyjski, zaśpiewał nam Evgen Malinowski.

Opublikowany przez Romuald Bokun na 19 stycznia 2018