Dziesiąta, jubileuszowa odsłona wystawy „I to są właśnie moje Bieszczady”

andrzej-czyz otwiera wernisaż ogladanie-wystawy-2ogladanie-wystawynajmlodsi-uczestnicy-wernisazumaja-celuch-oglasza-wyniki-konkursu-fotograficznegolaureaci-konkursu-fotodyrektor-domu-kultury-otwiera-wystaweogloszenie-wynikow-konkursu-latajacwe-cuda-natury dyrektor-dk-otwiera-wystawe
poczestune-powernisazowy
poczestunek-powernisazowy

przygotowanie-projektora-do-pokazow-audiowizualnych rozmowy-o-bieszczadach rozmowy-o-fotografii-przyrodniczej rozmowy-o-ochronie-przyrody uczestniczka-wernisazu-odbiera-wylosowana-fotografie zwiedzanie-wystawyDla takich chwil warto fotografować . Dwa lata temu dostałam zaproszenie od Jarocińskiego Domu Kultury, aby zostać gościem specjalnym Dni Fotografii Przyrodniczej Ziemi Niżańskiej i wystawić swoje prace. Myślę sobie niezła bomba. Chyba jeszcze wtedy nie dojrzałam do tej propozycji, tym bardziej , że wówczas sprawowałam opiekę nad moją ukochaną, 90- letnią Mamuśką. Minął rok i propozycja się powtórzyła. 12 miesięcy dla fotografa to dużo, więc czułam się bardziej pewna sprostaniu wyzwania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z niemałym dreszczykiem pojechałam na spotkanie. I co? . Udało się. Niezwykła przychylność organizatorów i mieszkańców Jarocina wraz z vipami regionu oraz laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „ Latające cuda natury” Dziękuję Andrzejowi Czyżowi za przepiękną oprawę muzyczną spotkania. Dziękuję Mai i Krzysztofowi Celuchom za zaufanie, głównemu organizatorowi Radkowi i jego ekipie za elastyczność i zaangażowanie w tworzenie ekspozycji wystawowej. Dziękuję Marcie Kowalczyk za utrwalenie fotograficzne wernisażu, a Wójtowi za odkrycie tajemnic jarocińskich osobliwości leśnych ostępów. DZIĘKUJĘ również za cudowny plener i niezapomniany spływ kajakowy. Było nie do opisania. Sami zobaczcie.